Jdi na obsah Jdi na menu
 


Meridian

10. 3. 2013

 Tento článek se týká časopisu

Královna Meridianu je Elyon Brownová, která má velké magické síly a je centrem mystické energie na panetě. Její královské jméno je Escanor, po první královně Meridianu. V Meridianu je tradicí, že vždy vládne žena. Což se ale nelíbilo Phobosovy (starší bratr Eylyon), proto se zmocnil trůnu, ale naštěstí se podařilo Phobose porazit a na trůn dosadit Elyon.

 

Planeta má ulice plné obchodů a mimořádných podzemních jeskyní. Lidé jsou hlavně zemědělci a celkově planeta působí jako středověk.

 

 

Obyvatelé Meridianu jsou rozděleni do čtyř hlavních skupin:

 

Galhoti: Původní obyvatelé Meridianu. Mají modrou nebo zelenou kůži a stažitelné rohy. Pokud se Galhot rozzuří, rohy se mu vysunou. Vathek je Galhot.

 

Escanor: Escanor byl britský princ, který pomohl porazit Kahedriny – lupiče, kteří ohrožovali Galhoty. Galhotové pak Escanorovy nabídli trůn, ale to nebylo moc dobré, proto začala vládnout jeho žena – Leryn. Od těch dob v Meridianu vládnou vždy ženy.

 

Halfbredi: potomci Escanorů a Galhotů. Vypadají jako lidé se skvrnami na kůži.

 

Nezávislí murmurers: původně vytvořeni Phobosem z kouzelných květin, aby mu sloužili. Ale vyvinulo se u nich vědomí a bojovali sami bez Phobosovy kontroly. Caleb a Raskal jsou příkladem tohoto druhu.

 

Všechny bytosti, mají více či méně magické schopnosti, se mohou přeměnit v člověka.

 

Meridian má také mnoho různých tvorů, jako například: larvekové, bahenní červy, hugongové, morgrifové, písečák, hermanetozrůdy....

 

A například ještě lord Cedrik a Miranda – zrůdy co mohou vypadat jako lidé.

 

evil_meridian_palace.jpg

 

 

 

meridian_palace.png

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 45840
Měsíc: 425
Den: 8